מפגשים אישיים
לגיל השלישי

לא לכל אחד מתאים פסיכולוג וגם לא כל אחד זקוק לזה, אבל כל אדם צריך לקבל הקשבה, לחלוק את הקושי, ולקבל סיוע בהתבוננות פנימה ומציאת אפשרויות ולא רק אילוצים בזמנים בהם האתגרים מרובים. 

אני מגיעה לביתו של הפונה על מנת לסייע באוזן קשבת, בעידוד, בהתייעצות ובקבלת כלים להתמודדות יעילה יותר עם הנושאים שעומדים על הפרק. ביחד אנו מתקדמים אל מטרות ויעדים אפשריים שיתרמו לתחושת הרווחה.

אנו מנהלים שיחה אימונית דיסקרטית ומעצימה (שאינה טיפול פסיכולוגי) ובמהלכה נעשה שימוש בסיפורי חיים, בצילומים, בשירים ובאמצעים נוספים דרכם ניתן להתחבר לזיכרונות, רגשות ומחשבות בהתאמה מדויקת לאדם,
לסגנונו האישי ולסיפור חייו.

לעיתים מי שמחבר אותי אל דור ההורים המבוגרים הם הילדים שדואגים להוריהם ורוצים לסייע. לפעמים הילדים
נמצאים במרחק פיזי גדול מההורים, או שאינם יכולים להגיע אליהם בתדירות שהיו רוצים ומעוניינים בדמות נוספת שתהיה בתמונה, ואני שמחה להגיע ולסייע. 

בשיחות שנמשכות כשעה אני עושה שימוש בכלים מעולם האימון, ה NLP והביבליותרפיה, ובהכשרתי כמנחה המתמחה
בגיל השלישי בוגרת מכון אדלר וכיום מרצה בתוכניות להכשרת מנחים בתחום.

משובים:

"חשוב מאוד גם בגיל שלנו שיהיה מי שיקשיב וינחה אותנו בדרכנו בין האתגרים והמעברים שיש גם בשלב זה של החיים.

לא תמיד אפשר לשתף את בני המשפחה ויותר נוח לדבר עם איש מקצוע שמכיר את הנושאים שעוברים על הרבה נשים ואנשים בגיל השלישי. יעל קשובה מאוד ואמפתית, יודעת לפרש את הדברים ולפתח ביחד. ממליצה בחום להיעזר."

רותי דקה

"הכרתי את יעל מהנחיית קבוצות והמשכתי איתה למפגשים נוספים בצורה פרטית ויותר דיסקרטית בביתי.דרך העבודה של יעל נעימה מאוד וקיבלתי ממנה  ייעוץ שעזר לי  עם בעיות והתלבטויות. כל מפגש איתה היה משמעותי בשבילי ותרם לי מאוד. "

אסתר 

תפריט נגישות