סיפור משפחתי - יחסים משפחתיים בחיים ובקולנוע

כל הקורסים מוכרים לגמול השתלמות ע"י משרד החינוך לחינוך העל יסודי ו"לאופק חדש"

ההרשמה פתוחה לכלל עובדי ההוראה והחינוך:

מורות ומורים בחינוך העל היסודי, מורים  בחטיבות הביניים ובחינוך היסודי וגננות.

עבור חברי ארגון המורים והסתדרות המורים.

הקורס "סיפור משפחתי" עוסק במורכבות ובאתגרים הקיימים במערכות היחסים בין בני משפחה.

ההרצאות משלבות פעילות סדנאית, למידה וצפייה מודרכת בקטעי סרטים העוסקים בנושא ומציגים דילמות והתמודדויות של משפחות בכל העולם. 

משולב ידע מעולמות הפסיכולוגיה האינדיבידואלית, החינוך והאימון לצד כלים יישומיים לשיפור התקשורת והיחסים בין הורים לילדים,  בין האחים ובקשר הבין דורי. 

סמסטר ב' תשפ"ג, כפר סבא

יום ב'   19.2.2024 – 10.6.2024

קוד ההשתלמות 116.2

60 שעות לימוד

12 מס' מפגשים (2 יחידות לימוד)

9.00-13.15

הרשמה דרך אתר השתלמויות ארגון המורים

https://www.igm.org.il/

 09-7890604

Tovae@igm.org.il

רוצים לשאול אותי משהו נוסף על הקורס? בבקשה:

054-4684478

כאן תוכלו לקרוא על הקורסים שלי בכתבה שפורסמה בעיתון המורים ׳קשר עין׳

משובים שקיבלתי על הקורסים שלי מאנשי חינוך,
מורים ומורות, גננות ויועצות:

""מאוד מודה לך על הדרך המיוחדת, השופעת, העשירה, החכמה והרגישה
בה העברת וחלקת את הידע העשיר שלך!"
קלאודיה סבדיני 2022
""תודה על מפגשים מהנים ומרתקים חווייתיים ומאוד מעניקים.
בדרכך המיוחדת ואישיותך הנעימה גילית רגישות, עדינות ועוצמה.
הובלת אותנו למחוזות קסומים דרך שירים, סיפורים, שיחות וסרטים.
תרמת לנו רבות מחוכמתך ומכישורייך הרבים ונתת לנו כצידה לדרך ארגז כלים מדהים.
אותך לבטח לא נשכח, אנחנו אוהבים אותך!
בהוקרה רבה
מיכל, ליאת, מירב, יעלי, זיוה, קלאודיה, אורית, עומרי , חן, דניאלה, חגית, עירית ולימור
רעננה תשפ"ב
"תודה רבה יעל יקרה, זכיתי בחוויה נהדרת בזכותך. השתלמות מיוחדת, אזכור אותה תמיד, בזכות התכנים המרתקים ובזכות המרצה"
רונית יעקובי 2020
״תודה על קורס שהיה מסע קסום, חווייתי עשיר ומעצים!"
ענת ענבר 2020
״יעל יקרה, השתלמויות יש המון, מכל הסוגים, אבל לעיתים נדירות קורה שהגמול הוא מעל ומעבר לכל. מה שציפית והוא באמת מתגמל אותך. הרגשנו שיצאנו למסע משמעותי, מפיל אסימונים ומאיר זאת כיחידים וגם כקבוצה. זו הייתה מעבר לסתם השתלמות, זו הייתה חוויית מסע טובה, מלאת אהבה ופוקחת עיניים. תודה על התובנות התורמות, האמפתיה, הרגישות וההומור שיישארו איתנו. תודה על הסיפורים, הסרטים, וההזדמנות לבטא את עצמנו״
קבוצת כפר סבא 2019
"אני רוצה להודות לגב' יעל רותם על השתלמות נהדרת, עמוקה, מעניינת ומלמדת. חיכיתי לכל מפגש, כי יעל הצליחה לרגש ולהפתיע אותנו כל פעם מחדש. החשיבה היצירתית שלה, ההשקעה, הברק בעיניים, ההתלהבות, אהבת האדם שלה, הפכו אותנו לקבוצה מגובשת ופתוחה. זה הקורס שני שאני עוברת בהנחייתה ,לא פחות מיוחד ומרגש מהקורס הקודם!"
גלינה פודלוב 2019
"ברצוני להודות לך יעל היקרה על הקורס החוויתי והמעשיר! תודה לך על ההוראה היסודית" המקצועית והמושקעת ועל השיטות והכלים בביבליותרפיה שהכרת לנו במהלך הקורס שיסייעו להפוך את ההוראה שלי למשמעותית ורלוונטית יותר לתלמידי"
שרון צ'כובר 2019
"נהניתי מאוד ללמוד בקורס! זכיתי להכיר ואתך וללמוד רבות ממך ומהכלים שלימדת אותנו בקורס. תודה רבה על הכל!"
אורית שמש 2019
"יעל יקרה, הבטחת וגם קיימת! תודה על קורס מהנה ומעניין במיוחד! תודה על מגוון פעילויות, סיפורים, סרטים ושיחות מרתקות. וכל זה בעטיפה רכה של עדינות ודיוק. נעמת לנו מאוד"
קבוצת תל אביב 2018
"קודם כל אנחנו רוצים להגיד לך תודה… גדולה… על שדרך הסיפורים המקסימים שהבאת לנו ודרך הקורס המרתק הזה – פתחת גם צוהר לסיפורים האישיים שלנו. הצלחת בדרכך הרגישה לגעת בכל אחד ואחת מאיתו… בעדינות, בהמון אמפתיה וכבוד. הצלחת תמיד לתמוך, לעודד, לחזק, לרגש ולחבר אותנו… אוהבים מאוד!"
קבוצת נס ציונה 2018
"החוויה שלי בקורס הייתה מעצימה לדעתי זו הייתה ההשתלמות הכי טובה שהייתי בה אי פעם. גם מבחינת התכנים, דרך העברת החומר, הגיוון, האישיות של המנחה. את מנחה מדהימה, קשובה, רגישה ומקצועית ועל כך אני רוצה להודות לך מקרב לב ובהערכה גדולה!"
עינב עוזיאל , תשע"ח
"הקורס היה עבורי תענוג צרוף. זכיתי להכיר מרצה מדהימה אשר מהווה עבורי מודל לחיקוי. התהליך הפנימי – האישי שעברתי ימשיך להדהד אצלי עוד תקופה ארוכה. אין ספק כי זהו הקורס המשמעותי המעצים ביותר שעברתי בחיי.
עדינה שלום, תשע"ז
"תודה רבה על שנה מדהימה, על כל הדברים החדשים שלמדתי ממך , על הסתכלות אחרת וחיובית על דברים, תודה על הרוגע והנחת ששידרת, תודה על דרך ההוראה המעניינת מאוד , תודה על נקודות המחשבה שנתת לי , תודה על האהבה הענקית ששידרת והאכפתיות , תודה על התכנים המעולים שהעלית שעוררו בי המון מחשבה ורגשות"
וורוד מנצור, 2017
"תודה רבה על קורס מהמם למדתי המון וחידשת לי המון באמת עכשיו אני מסתכלת קצת אחרת על סיפורים וסרטים היה לי ממש כיף , גם דרך העברת התכנים הייתה מעולה .חיכיתי ליום רביעי! תחושת חשיבות ומשמעות עצמית שניתנת לכל משתלמת הייתה חוויה שמלווה אותי לאורך ימים לאחר הקורס."
אורית גבאי, 2017
״מבקשת להודות לך על חוויה בלתי נשכחת! בזכות הקורס המרתק חזרה אליי חדווה שחשבתי שאיבדתי, אהבת הטקסט! היכולת לשים לב לניואנסים הדקיקים, למילים שנאמרות, וגם למילים שאינן נאמרות . יכולת מדהימה שיש לך ובאמצעותה הצלחת לעניין ולרתק״
דליה שרם, תשע"ז
"התכנים מעניינים מאוד ואותי במיוחד משום שהגעתי מהתחום הייעוצי. מבנה השיעור היה בעבורי מודל שאוכל לאמץ. הקבוצה התגבשה בזכות האישיות המיוחדת של המנחה, ממליצה בחום למורות להגיע לקורס זה."
אביגיל דפנה, תשע"ז
"אני מוצאת את עצמי חושבת כל הזמן על הקורס, עלייך כמנחה , ועל התכנים הנהדרים. היה לי לעונג !!! הלוואי שתפתחי בשנה הבאה קורס נוסף – אגיע בריצה״
שרון אשכנזי 2016
"כל מפגש מחדש היה מעניין ומסקרן…לא הייתי מוותרת על כלום ונשאר לי טעם של עוד ועוד!"
ענת לובטון 2016
"הקורס חשף אותי, כאדם שבא מעולם המדעים המדוייקים והעובדות היבשות, לקסם המילים. לימדת אותי לקרוא בין השורות, לצלול לעמקי הנפש ….תודה על הכלים הסדנאיים שהענקת לי, תודה על התכונות האנושיות שהקרנת. בהחלט אקח אותם למסע חיי."
ליאור לוי, 2016
״הבאת אותי להתבוננות מעמיקה במראה, נפעמת ונרגשת בכל פעם מחדש מהגילויים השונים והמגוונים. תודה רבה לך על כל המתנות שהענקת לנו, לי…"
יעל גלמן 2016
"היה לי עונג גדול להשתתף בקורס שלך. כל שיעור היה מסע מרתק, חוויה מרגשת לעולם אחר…. אני מרגישה עם "טעם של עוד", לא רוצה שייגמר!"
ענבר פטל 2016
״הקורס היה עבורי מתנה נפלאה! הוא הפעיל אצלי את כל החושים.. ספגתי ולקחתי וקיבלתי ממך המון!"
אורלי הדר 2016
״אני מודה לך על חוויה נהדרת שבזכותך חוויתי במהלך הקורס! גיליתי דרכי חשיבה ונקודות גישה שונות משלי שהעשירו אותי ופתחו פתח״
רותי ארליך 2016
""אני שמחה שהגעתי , נהניתי מכל רגע! חוויתי חוויות מעצימות. זכיתי להכירך! תודה!"
ספי רותם 2016
״כל מפגש חידש לי בנושא אחר שלמרבה הפלא התחבר ישר אל תוך חיי"
עדי 2016
״ליעל המנחה המיוחדת במינה! הייתה לי הזכות והכבוד להיות לאורך כל השנה בקורס מעשיר שתרם לי מאוד הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. הובלת את הקבוצה על הצד הטוב ביותר והיית בשבילי מודל מצוין. כל שבוע הייתה תחושה טובה עם התחדשות, מקצועיות ויצירתיות. היה לי לעונג להיות חלק מהקבוצה."
יונה ארגוב 2015
"תודה רבה ענקית על הקורס הנפלא שזכיתי לשמוע ממך ועל כל מה שלמדתי דרכך דרך הניתוח והדיון המעמיק שאת יוצרת בקבוצה. בזכותך למדנו להסתכל על דברים בצורה שונה. קורס זה נתן לי הרבה תובנות וגם הנאה גדולה מאוד."
רונית ברנהולץ 2015
"למדתי השנה בהמון קורסים וחשוב לי לומר שחיכיתי במיוחד לימי שני כי המפגשים איתך ועם הקבוצה היו מלאים בחוויות, תובנות וגם בצחוקים. לא סתם כך נרשמתי גם לסמסטר השני איתך! ההשתלמויות שלך הן חלק צבעוני מרתק ומיוחד של שנת השבתון הזו. תודה רבה על הכל."
ויקטוריה אדרעי, 2015
"מעניינת ומפתיעה בכל שיעור, מעצימה את התלמידות!"
אריאלה כהן 2015
"את מקורית, את מרתקת, הפכת את ההשתלמות לחוויה אחת גדולה! מי שיוצא לשבתון חייב ללמוד איתך! החווייה נהדרת ומעצימה. תודה רבה!"
ליאורה לוי 2015
״בחיוך של בוקר נפלא התחילו המפגשים והסתיימו בצפייה בסרטים מרגשים והכל תוך כדי פעילות שגרמה לנו להיות מרותקות. היה מעניין ומהנה, וכל מפגש היה לחגיגה."
טלי שבח, 2015
״המינון בין החומר התיאורטי והפעילויות החווייתיות היה מושלם. כל שיעור היה חוויה מעשירה ומעצימה ו… התרגשות, התרגשות רבה! תודה על כך שגרמת לי להתרגש, להיזכר, לצחוק, לבכות, להתלהב. זאת מהות החיים מבחינתי תודה!"
מירב אביב , ראשל"צ 2014
״מידי יום שני התרגשתי לקראת המפגש בקורס! האווירה שנוצרה בקבוצה היתה נעימה ומיוחדת" התכנים היו מובנים ומגוונים ומתובלים היטב בקטעי צפייה בסרטים, סיפורים,מוסיקה ועוד במינון הנכון תודה לך יעל על בניית הקורס באופן הזה, על תכנון מוקפד ועל הגשה שמכבדת את המשתתפים. תודה על חוויה ששווה בשבילה לצאת לשנת שבתון״
טל פופר, 2014
"כל הזמן הרגשנו שאת מובילה אותנו לא רק בתוך מסע לימודי או מקצועי, אלא דרך מסע אישי בדרך הביתה"
קבוצת מרפ"ד – נתניה 2014
״יעל יקרה, בזכותך ההגעה להשתלמות היתה מלווה בהנאה גדולה. ההשתלמות מעשירה" ואת -מודל לחיקוי התכנים מרתקים מותירים אותך חושב ומיישם. רכשתי שיטה שבחרתי להטמיעה בשנה הבאה במסגרת החינוכית בה אני עובדת תודה תודה תודה זו הייתה חוויה שתיזכר לטובה משנת השבתון!"
מאיה עייני, 2014
״זאת שנת השבתון הראשונה שלי, שנה שבה אני במקביל בחופשת לידה על כן החששות היו גדולים מאחר ולא הייתי פנויה כלל ללימודים. ואז הגעתי למפגש הראשון שסחף אותי וריתק כאחד והמפגש השני היה עוד יותר מהנה מקודמו… וכך משבוע לשבוע מצאתי עצמי חוזרת עם חוויות אינספור ומשתפת את המשפחה החברים ובכלל… את מנחה מקסימה, אצילית, שמעבירה ברוך ובנועם את החוויה הקסומה. אני מאושרת מהבחירה בקורס זה!" בהמון הערכה״
ג'ניפר, 2014
"כל שבוע ציפיתי בקוצר רוח לקורס של יום שני. בכל שבוע ההתרגשות גברה ועמה הציפייה לפעילות חדשה ומרתקת מאוד התחברתי לשירים, הסיפורים והסרטים. הרגשתי בנוח להיפתח ולשתף ולשמוע את דעותיהם של האחרים..הקורס היווה פתח לנושא מרתק עולם הביבליותרפיה והסרטים העברת את הקורס בנועם המיוחד לך ובאווירה טובה. גם האמצעים שבהם השתמשת היו מגוונים אני אזכור אותך ואת היום המרגש והמקסים הזה תמיד." בהערכה רבה,
תהילה אהרוני -2014
"כמה מהר עברו השבועות וכמה נהננו בכל מפגש תודה על סדנה מרתקת ומעשירה תודה על הרוח הטובה שהשכלת להשרות בכל מפגש תודה על התובנות המחכימות תודה שהפכת את יום רביעי להפתעה שמחכים לה כבר מיום חמישי בקיצור תודה תודה והרבה איחולים לך להצלחה בהמשך. המשיכי כך" מינה איתן, סרג'יו ליבנה, שירלי גווילי, בת חן חריר, ציפי גפקוביץ', ינאית שחורי, שירי לוי, שרה פרידמן, רז שרית, אנטונלה מרגולין, מיכל לסר, טלי כהן, מיקה שנברג שמחון, ג'אנט וינטר, דינה ריינס, שמרית תמיר, מאיה גוטמן דוד, הלחמי ריטה
כפר סבא, תשע"ד
"למדתי הרבה על עצמי, הכוחות שלי, הקול שלי…. אני יוצאת עם מזוודה של כלים להפעלת צוות מורים ותלמידים."
צפנת, מרפ"ד נתניה
״כיף היה לי להגיע לשיעורים, לשמוע דברים חדשים, להיחשף לעולמות חדשים, לחשוב אחרת. למרות שעולם הספרות אינו זר לי ההסתכלות על הסיפורים מהזווית הזו היא משמעותית. גם כמורה אדע כעת לנהל את השיעורים בצורה שונה, נעימה ומעניינת יותר. הקורס מגוון , מכיל חומר תיאורטי עשיר, סיפורים ושירים, סרטים, פעילויות מגוונות ועוד. כל הכבוד! נהניתי מכל רגע".
כרמית בן חיים
"את פותחת לנו המורים אשנבים שונים, זוויות שונות לחיים, בעיקר מעוררת את עולם הרגש של כל אחד ואחת שאותו אנו מזניחים במודע ולא במודע בתוך שגרת החיים…נהניתי מכל מפגש ומכל מה שהבאת איתך עם אישיותך המיוחדת , אוהבת האדם. תודה רבה! "
איילת יזרעאל, 2014
"התכנים הועברו בדרך מאוד חווייתית שהניעה ללמידה, הנושאים היו ברורים וכל נושא טמן בתוכו לא מעט התחברות אישית. את יעל עשית זאת בדרך נעימה, מזמינה ללמידה. הבאת אותי למצב של פתיחות בזכות הקשבתך המיוחדת. אני מודה לך על השינוי שעשיתי בעצמי וכל זה בזכותך. תודה על קורס מעניין, מלמד ומרתק״
כוכבה אברג'יל, תשע"ד
״ליעל היקרה, אם ירצו להגדיר מהו קורס מושלם מושקע, מפתיע, מרחיב את הדעת, מגוון, אומר להם הקורס של יעל זה היה בעיניי הקורס ב-הא הידיעה. יעל, את אישיות מדהימה, חכמה נעימה, יש בך את עוצמת הרכות. אין ספק שלמדתי ממך המון בתודה ענקית ובהערכה רבה״
סיגלית בן יוסף, 2013
״הקורס היה משגע, מהנה, מרתק" קורס מדהים בתוכנו, באופן הגשתו, בחשיפה האישית והשינוי שחולל במובנים רבים בחיי כל שיעור שונה ומרתק מקודמו, פשוט כיף גדול ואושר"
עדי פרטוש, כפר סבא 2013
"תודה לך שאפשרת לי קורס שפתח צוהר לנפש. שפתחת לנו חלון ויכולת לאמפתיה והזדהות שנעביר הלאה בחוויות של ילדינו הפרטיים ושל תלמידינו זהו קורס מתנה שהונחה בניווט מקצועי בשיקוף וראי שיצר הדהוד לימים רבים. זהו קורס חובה ואני ממליצה עליו בלב שלם!"
אלה גביש, 2012
״היה מקסים! הייתי מאוד רוצה להיות בקורס ההמשך בשנה הבאה" על ימי חמישי קסומים. תודה על מקצוענות ורגישות. תודה על שחשפת אותי לתכנים אחרים. ותודה על קבוצה מדהימה".
ארנה ברקוביץ
"מאוד נהניתי להיות בקורס. כמורה למתמטיקה שמאוד אוהבת לקרוא ספרים ולצפות בסרטים נתרמתי המון! כמובן שבתור מחנכת אשתמש בחלק מהחומרים והעצות שלך. צורת ההנחיה היתה נעימה ומכילה, והגעתי כל פעם בהתרגשות לקראת ההשתלמות״
חנה דרוקר, 2013
״קורס מדהים – מומלץ ביותר!"
שרל זיו, תיכון רבין
"תודה רבה יעל יקרה, זכיתי בחוויה נהדרת בזכותך. השתלמות מיוחדת, אזכור אותה תמיד, בזכות התכנים המרתקים ובזכות המרצה
רונית יעקובי 2020
"לא הייתי משנה כלום בקורס- הקורס מושלם את היית לי הבילוי השבועי, היית לי הפוגה מהיומיום , מהשגרה המפגשים איתך ועם הקבוצה היו מגוונים, מרתקים ומעוררים אל "המגרות העמוקות ביותר . בתכנים, במתודות, בשיתוף, בדרך ההנחיה שלך אזכור באופנים רבים את הקורס שבו כל מפגש היה מפתיע." בהערכה רבה ובאהבה,
רונית יעקב
״לקחתי מכל מפגש את הדברים שיעזרו לי כמחנכת או כאמא בחי היום יום" אני שמחה מאוד שהיתה לי הזכות להכיר אותך וללא ספק השפעת על חיי. תודה על הכל!"
ריקי, 2012
״מאוד נהניתי מהקורס. העברת אותי מסע עמוק בפרק זמן כל כך קצר. בעקבות הקורס אני ממש מרגישה את כוחן של המילים והתמונות (שיר, סרט, ספר, תמונה) העברת את הקורס בנועם, בהכלה של כל אחת ואחת מהמשתתפות במקצועיות , בהמון אהבה לחומרים שהבאת אמליץ על הקורס בחום לכל מי שיתעניין!"
ז׳אנה
״הקורס הוא אחד הקורסים האהובים עלי ביותר! כל מפגש היה חוויתי תורם ומלבלב כל מפגש היה מגוון בתיאוריה, בחוויות אישיות, בכתיבה, בסרט, בצבעוניות ובאינטראקציה חברתית מדהימה יעל, את מרצה מקצועית מדהימה, ואני מברכת ומודה שזכיתי ליהנות הנאה עמוקה ומלאה."
חנה בורג
"הרגשתי שעברתי מסע מעניין ומרגש הפעילות ששילבה סרטים מצאה חן בעיניי! השיעורים היו מעניינים ומרחיבי דעת והזמן חלף ביעף אני מודה לך על הקורס הפורה ומרחיב הדעת, על מאור פנייך, הסבלנות וההקשבה שלך
שולה אוסטרמן
״הקורס תרם לי רבות, אני יכולה ליהנות היום מדברים שלא הבנתי קודם אין שיעור שלא לקחתי משהו ממנו אליי, כל שיעור השפיע עלי בצורה זו או אחרת התפלאתי והתפעלתי מכך שהחיבור היה כל כך חזק ודברים התקשרו ונקשרו אחד בשני תודה על מסע קסום״
גלית הרשקוביץ
"לא ידעתי לאיזה קורס אני מצטרפת ולשמחתי הצטרפתי לקורס יחיד ומיוחד במינו וכל זאת בזכות אישיותך המיוחדת הנעימה והמבינה אני רוצה להודות לך על הזמן האיכותי שבילינו יחד אני הקבוצה ואת. תודה על כל מה שנתת לי, לנו תודה על כך שנפגשנו אוהבת״
איתנה
"נגמר לנו מהר מידיי… הייתי שמחה להמשיך! ברצוני לומר ליעל תודה ענקית. יעל העבירה את הקורס ברגישות מיוחדת לכל אחת מן המשתלמות. הקורס מעניין ומעשר ביותר ומפתח פנים בנו שלא הכרנו מספיק ומאפשר ביטוי לעומקים. "תמיד הופתעתי איך מכל תרגיל, הארת משהו שקיים בי. לחצת כביכול על כפתורים סמויים והאשנבים נפתחים ומתוכם מציץ או זורח עולם מלא. תודה, תודה לך יעל! למדתי ממך המון כמנחה. את הובלת וניתבת כל כך בתבונה, כל כך בעדינות, ועם זאת בעוצמה. ידעת לתת כוח ולאפשר ולכבד עולמה של כל אחת. אוהבת ומעריכה מאוד"
שפרה גודינגר
"הקורס היה מיוחד במינו!" "מרצה מיוחדת, אחת הטובות שפגשתי."
איילת הלר
״תודה על ימי חמישי תוססים מרתקים מענגים מלמדים מפתחים... תודה לך על ימי חמישי יופי אור טוב״
רעיה דהן
״תודה על כל רגע, כל שנייה .עזרת לי מאוד להגיע לצמיחה"
סיגלית חנן
"הקורס היה מקסים בעיניי ואני מאוד ביקורתית . איפה עוד אפשר לחוות חוויות כאלה? בשום מסגרת אקדמאית, בשום הרצאה מלומדת שפירורי התובנות שלה נעלמים שעתיים אחרי. ההשתלמות. הייתה הזדמנות להתקרבות לנפש של עצמנו, של עצמי. חשתי אותך כמו מגדלור. למדתי ממך המון המון"
אורלי
״לא ידעתי שיש כלי כזה שיכול להוציא חוויות פנימיות. העברת את הנושאים באופן יוצא מן הכלל" יום חמישי היה בשבילי לבוא ל-4 שעות של עונג צרוף. קיבלנו גם הרבה מאוד חומר עיוני ודרכי עבודה. קיבלתי הרבה מאוד״
דינה
״אהבתי בקורס את ההתייחסות הרצינית והמקצועית שלך ואנחנו הרווחנו בגדול. קיבלתי ממך הרבה מאוד טיפים ומילים שיכולות לעזור. פקחת את העיניים שלי בהצגת נושאים של ביבליותרפיה שלא ידעתי על קיומה. העשרת אותי מאוד״
בת חן
"כבר שנים רבות לא נהניתי כל כך מהשתלמות כפי שנהניתי מזו שעשיתי עימך. היה כיף, היה מעניין, היה מעשיר, והיה נעים. כה לחי. מחכה שניפגש שוב"
מיקי נוסבאום

תפריט נגישות